Andryy

Jakou bych měla mít taneční přípravu/průpravu, k přijetí na plzeňskou konzervatoř, konkrétně tedy zpěv-muzikál?

Ahoj, mám jednoduchou otázku. K talentovým zkouškám na plzeňskou konzervatoř, konkrétně tedy zpěv – muzikál, chtějí kromě připraveného zpěvu a monologu, krátkou taneční choreografii. V závorce je uvedeno valčík, polka, jazz atd. Jaké styly si mám představit pod atd.? A jaká by byla nejlepší taneční příprava, konkrétně tedy styl tance, pokud vynechám ten valčík a polku? Děkuji :)

Odpovědi
elkon

Zřejmě zkusit nějakou improvizaci na danou hudbu. Pokud máš talent, nebude to problém.