marcelkacz

Jakou by ste doporučily?

Jakou dobrou střílečku na PC by ste mi doporučily?
Doplňuji:
ne nejse, ale ja nemyslim onlinovky normalni strilecky co si koupis v obchode.

Nejlepší odpověď
VampGirl

Wolfenstein – jedna z mých oblíbených.

Další odpovědi
casey

Wolfenstein jak pise VampGirl a nyni hraju Crysis2 ataky pohoda.

Ewíík

countrystrike

anonym

Marcelko , omlouvam se , ze pokladam zde soukromejsi dotaz. Ale nejste sestra Vivatise ?

  • iv-

masakrmen

Battlefield – všechny díly a to včetně těchto dvou zdarma multiplayerovek, které si musíš stáhnout: Battlefield 4 free a Battlefield Heroes.

poggo

Ja hraju ted, Space bounty … Sice je to jen onlinovka ale mě chytla. Je to jen taková blbost. Najdeš jí třeba na www.poggo.cz/ v sekci střílečky.

Zdroj: www.poggo.cz