Sonush

Jakou by jste mi doporučili knihu (pro děti od 10 let)?

Děkuji za odpovědi ;)
Doplňuji:
Žánr jakýkoli. Třeba nějaký dívčí román a v tom drama ;) A prosím nějakou tlustou knížku.

Odpovědi
Bedy

A jaký žánr by to měl být? Zkus se trošku rozepsat.

Efchen

Pekelná třída, Mikulášovi patálie, Děti z Bullerbynu, Pippi dlouhá punčocha, Hurvínkovi večerníčky pro kluky i pro holčičiky, Dášenka čili život štěněte, Rošťák bertík,…záleží,jes­tli se jedná o literaturu určenou holčičkám nebo chlapečkům…http://w­ww.databazeknih­.cz/index.php?stran­ka=knihy&gid=32&u­gid=39&dle=
Doplňuji:
Pokud vám jde především o literaturu pro dívku,doporučuji spisovatelku Jacqueline Wilsonovou! Napsala několik knih pro dívky. Například Holka z Popelnice (doporučuji), Všude dobře doma nejlíp, Anděl Vicky, První láska…pro dívky 3.-5. třídy ZŠ velmi populární! ;)

anonym

třeba harry potter, prima sezona, …