gogogod

Jakou by jste mě doporučily knížku? Jakoukoli ale radši humornou.

Nejlepší odpověď
barnajka

Saturnin, Tři muži ve člunu nebo některou z her Járy Cimrmana. Za zábavu ti ručím vlastním životem :))
A stejně tak nikdy nezklame klasika v podobě Švejka nebo Bylo nás pět.

Ohromná psina je prý taky Stopařův průvodce po galaxii, ale osobně jsem to ještě nečetla, tak nemůžu soudit :)

Krom výše jmenovaných bych ti ještě doporučila knižní vydání skečů od Monty Python, ale to je tak moc uhozený druh humoru, že to je nejlepší vidět – jenom číst nestačí :)) Totéž vlastně platí i o tom Cimrmanovi

Další odpovědi
anonym

Mizerna karma. To se nasmejete ! Doporucuji i obema nasim B.
Neni to zadne abrakadabraka … i kdyz trochu jo , ale vtipne. I nasi led jsem napsala , ze si ji MUSI precist. 🙂 -iv-

Berušinka

Humornou? V podstatě jsem žádnou vyloženě humornou nečetla. Líbil se mi LAKOMEC – tam jsem se občas pěkně ze srdce zasmála. Ach … ten Harpagon =D
P.S. Autor je Moliere.

salsa verde

Stopařův průvodce po galaxii-skvělé a z jiného soudku O mé rodině a jiné zvířeně od Geralda Durella

Drap

Barnajka snad vyřerpala vše co mně rychle napadlo, ale našla by se i řada dalších.

kapka

Nemohu znát Váš vkus a zájmy, ani věk neznám, ten je taky podstatný, ale za sebe dám pár tipů na humorné knížky. Viz odkazy. Případně si zde rovnou můžete vyhledat dle popisu a dle recenzí i nějakou další vhodnou knihu, co by se Vám líbila.
http://www.cbdb­.cz/kniha-4001-robin-robin
http://www.cbdb­.cz/autor-691-ivan-kraus

Deli

Jakoukoli knihu od paní Zdeny Frýbové.

Děda Louda

Pro první zkušenost s knihou lze doporučit třeba Nespokojeného králíčka.

Ponytail

Jan Šmíd – Já a můj kůň