Avatar uživatele
gogogod

Jakou by jste mě doporučily knížku? Jakoukoli ale radši humornou.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? barnajka, anonym, Deli před 4616 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
barnajka

Saturnin, Tři muži ve člunu nebo některou z her Járy Cimrmana. Za zábavu ti ručím vlastním životem :))
A stejně tak nikdy nezklame klasika v podobě Švejka nebo Bylo nás pět.

Ohromná psina je prý taky Stopařův průvodce po galaxii, ale osobně jsem to ještě nečetla, tak nemůžu soudit :)

Krom výše jmenovaných bych ti ještě doporučila knižní vydání skečů od Monty Python, ale to je tak moc uhozený druh humoru, že to je nejlepší vidět – jenom číst nestačí :)) Totéž vlastně platí i o tom Cimrmanovi

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Mizerna karma. To se nasmejete ! Doporucuji i obema nasim B.
Neni to zadne abrakadabraka … i kdyz trochu jo , ale vtipne. I nasi led jsem napsala , ze si ji MUSI precist. 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Berušinka

Humornou? V podstatě jsem žádnou vyloženě humornou nečetla. Líbil se mi LAKOMEC – tam jsem se občas pěkně ze srdce zasmála. Ach … ten Harpagon =D
P.S. Autor je Moliere.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
salsa verde

Stopařův průvodce po galaxii-skvělé a z jiného soudku O mé rodině a jiné zvířeně od Geralda Durella

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Barnajka snad vyřerpala vše co mně rychle napadlo, ale našla by se i řada dalších.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kapka

Nemohu znát Váš vkus a zájmy, ani věk neznám, ten je taky podstatný, ale za sebe dám pár tipů na humorné knížky. Viz odkazy. Případně si zde rovnou můžete vyhledat dle popisu a dle recenzí i nějakou další vhodnou knihu, co by se Vám líbila.
http://www.cbdb­.cz/kniha-4001-robin-robin
http://www.cbdb­.cz/autor-691-ivan-kraus

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Jakoukoli knihu od paní Zdeny Frýbové.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Pro první zkušenost s knihou lze doporučit třeba Nespokojeného králíčka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ponytail

Jan Šmíd – Já a můj kůň

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek