Lukky

Jakou bundu na motorku?

Jakou si mám koupit bundu na motorku? Byl mi doporučen tento obchod – www.motoborney.cz – ale nevím, kterou vybrat… Mají tam spoustu věcí a typů a druhů 😁

Nejlepší odpověď
zzzzz

Každopádně koženou, lepší je kombinéza. Hlavně ať v tom jsou chrániče páteře atd.
Na tom se šetřit nevyplatí. Kvalitní kůže ti může při položení motorky zachránit tu tvoji.

Další odpovědi
marci1

Záleží kolik do ní chceš investovat peněz, do jakého počasí bude určena apod. Rady jak si bundu vybrat : http://www.moto-bundy.com/

anonym

Proč mi tvá otázka připadá jako reklama na dotyčný web???
😛
Ptáš se, jakou bundu si pořídit – ale ani „píp“ o tom, na jaké jezdíš motorce, jaké trasy, proč, jak často… – přitom to jsou pro volbu oblečení stěžejní parametry…
___
Takže jen tak na okraj – úprava webu nic moc (např. slovo „motorkářská“ napsané tak, že se nevejde na řádek a „á“ je na začátku dalšího působí děsně).
A – upřímně řečeno, chápu, že začínáte, ale v těch bundách je tam výběr mizivý – měli byste ´nabízet´ i zboží, které nemáte na skladě (ale víte kde a za kolik lze koupit!).