alexandra

Jakou baterii do kamery?

Chci si koupit videokameru Benq M23 a potřebuji náhradní baterii,protože chci natáčet svatbu a mám strach,že mi nevydrží celý den.Pořád hledám,a nemůžu přijít na to,která tam přijde.Nebo myslíte,že mi ta v té kameře vydrží celý den?
Doplňuji:
GVKB- no to jsi mi teda poradil,to mě napadlo taky,že až ji uvidím,tak si ji podle ní koupím.Jenomže já si to objednávám přes internet z Alzy,a chtěla jsem ji rovnou přiobjednat,protože tam mají celkem dobré ceny a potřebuji to do soboty 16.6.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? iceT před 3398 dny Sledovat Nahlásit

Odpovědi
Mapel

Tak vznes dotaz na Alzu, jaká tam patří baterie a objednej si jí s kamerou. Na druhou stranu vám velice negativní zkušenosti s jejich technickou podporou. Tak to musíš risknout, zda se trefí. Je to daň za internetový nákup. Mnohdy se vyplatí nákup v odborné prodejně než na internetu.

Pro příklad. Můj syn laboroval se světýlkama a vyhodil na internetu 640,- korun s nulovým úspěchem. Pak si vzpomněl, že je jeho otec profík a sestavil jsem mu to za 450,- Kč. Otázka je najít profi prodejnu a ne jen prodejce. To je právě Alza.

0 Nominace Nahlásit

anonym

až si tu kameru koupíš vyndáš z ní baterii a v obchodě ti prodají náhradní baterii.

0 Nominace Nahlásit

iceT

Tadyhle je nějaká recenze na výrobek a zákazník se zmínil,že baterie vydrží poměrně dlouho
http://www.alza.cz/…

na jiné stránce jsem vyčetla toto:Battery 1050mAh Rechargeable Li-ion Battery Movie recording time: around 110 minutes
ale nevím jistě jestli jsem si to přeložila správně.

No byl by problém do toho obchodu zavolat,a zeptat se jaká baterie do toho patří a pak si ji rovnou přiobjednat?

0 Nominace Nahlásit

mosoj

Ta baterie má snad na sobě typové označení. Dej ho do vyhledávače a určitě se ti najde originální nebo alternativní.
Hledat vhodnou baterii přes značku je zdlouhavé. Maximálně se dovíš že baterie vydrží dlouho nebo malá. Pojem velice relativnjí.
Doplňuji:
Hm. Kamera je laciná. Možná proto, že není na trhu náhradní baterie.
Nebudeš to mít lehké. Opravdu jediná cesta je přes to originální označení.

Výdrž by měla být 100-110 min natáčení.

Také je možnost natáčet a ve vhodnou chvíli dobít.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Rocker

Pokud to máš do Alzy daleko,stačí k objednávce připsat,že by jsi k dané kameře chtěla ještě jednu baterii,pokud jí budou mít,pošlou ti to najednou.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Elektronika