alexandra

Jakou baterii do kamery?

Chci si koupit videokameru Benq M23 a potřebuji náhradní baterii,protože chci natáčet svatbu a mám strach,že mi nevydrží celý den.Pořád hledám,a nemůžu přijít na to,která tam přijde.Nebo myslíte,že mi ta v té kameře vydrží celý den?
Doplňuji:
GVKB- no to jsi mi teda poradil,to mě napadlo taky,že až ji uvidím,tak si ji podle ní koupím.Jenomže já si to objednávám přes internet z Alzy,a chtěla jsem ji rovnou přiobjednat,protože tam mají celkem dobré ceny a potřebuji to do soboty 16.6.

Odpovědi
Mapel

Tak vznes dotaz na Alzu, jaká tam patří baterie a objednej si jí s kamerou. Na druhou stranu vám velice negativní zkušenosti s jejich technickou podporou. Tak to musíš risknout, zda se trefí. Je to daň za internetový nákup. Mnohdy se vyplatí nákup v odborné prodejně než na internetu.

Pro příklad. Můj syn laboroval se světýlkama a vyhodil na internetu 640,– korun s nulovým úspěchem. Pak si vzpomněl, že je jeho otec profík a sestavil jsem mu to za 450,– Kč. Otázka je najít profi prodejnu a ne jen prodejce. To je právě Alza.

anonym

až si tu kameru koupíš vyndáš z ní baterii a v obchodě ti prodají náhradní baterii.

iceT

Tadyhle je nějaká recenze na výrobek a zákazník se zmínil,že baterie vydrží poměrně dlouho
http://www.al­za.cz/benq-m23-d286153.htm#recenze

na jiné stránce jsem vyčetla toto:Battery 1050mAh Rechargeable Li-ion Battery Movie recording time: around 110 minutes
ale nevím jistě jestli jsem si to přeložila správně.

No byl by problém do toho obchodu zavolat,a zeptat se jaká baterie do toho patří a pak si ji rovnou přiobjednat?

mosoj

Ta baterie má snad na sobě typové označení. Dej ho do vyhledávače a určitě se ti najde originální nebo alternativní.
Hledat vhodnou baterii přes značku je zdlouhavé. Maximálně se dovíš že baterie vydrží dlouho nebo malá. Pojem velice relativnjí.
Doplňuji:
Hm. Kamera je laciná. Možná proto, že není na trhu náhradní baterie.
Nebudeš to mít lehké. Opravdu jediná cesta je přes to originální označení.

Výdrž by měla být 100–110 min natáčení.

Také je možnost natáčet a ve vhodnou chvíli dobít.

Rocker

Pokud to máš do Alzy daleko,stačí k objednávce připsat,že by jsi k dané kameře chtěla ještě jednu baterii,pokud jí budou mít,pošlou ti to najednou.