Jakou barvu zvolit ke kalvados?

Můj nábytek má barvu přírodní kalvados. Jakou mám zvolit barvu pro koberec a stěny, aby vše ladilo? Nějaké teplé barvy.

Odpovědi
Lencis

Přírdní calvados je velice příjemná neutrální barva, máte velkou škálu možností a je jen na vás zda-li chcete více kontrastní či spíše sjednocenou kompozici. Také záleží na velikosti prostoru, situaci oken atd atd… zkuste prostudovat odkaz ve zdroji… najdete zde o barvách a jejich používání v interieru snad vše…

Já osobně bych volila dvě zemité barvy a jednu kontrastní v detailech, případně jedné ploše (podlaze či jedné stěně).. ale jak říkám, neznám dispozici ani váš vkus 🙂

Zdroj: http://www.ke­epline.cz/bar­vy-v-interieru-dil-i.html