odik

Jakou barvu růže dostávají ženy od partnera nejraději?

Rudá růže je od partnera taková klasika, ale neomrzí se to časem? Co jiné barvy?
Doplňuji:
Ano, záleží na preferenci každé ženy, proto se ptám žen. Nečekám jednoznačnou odpověď, spíš jestli většina označí rudou klasiku nebo to bude vše ± vyrovnáno …

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Adula.57

Rudá

Další odpovědi
da ny

Jiná

Líbí se mi více lososové růže, žluté a pak červené. Případně i dvoubarevná kombinace, pokud je květů více.
Raději však mám jiné druhy květin :)

Mám známou, která nemá ráda řezané květy vůbec (potěší ji však hrnkové).
Ženy jsou nevyzpytatelné ;), většinu z nás ptěší každá květina upřímně
a s láskou darovaná :D

marci1

Rudá

Myslím, že nejraději ženy dostávají růže rudé, růžové, žluté a bílé. 🙂♥
Doplňuji:
Pořadí je od nejvíce po nejméně. 🙂

gecco

Jiná

Řekl bych, že záleží na individuálních preferencích té které…
😉

Já nejraději strelitzie – teda pokud já dávám kytku…

Jako dar pro mne preferuju dobrou slivovici…
😉

samicek333

Bílá

iceT

Jiná

No,osobně si myslím,že hlavně jde o květiny,která žena by ráda nedostala alespoň fialky.....

anonym

Rudá

Doplňuji:
Věř tomu, že květiny, zvlášť růže, rudé růže ženy nikdy neomrzí, mě teda ne a pokud některou ano, stačí to partnerovi říct

arygnoc

Rudá

zvolil by som všetky farby.
i kvety.

;-Q

darovanie kvetu je vyjadrenie lásky, ale i úcty, obdivu, ospravedlnenia sa, nádeje – proste „bez slov“.

najkrajšia kvetina, aspoň to tvrdí drahá, je tá, čo utrhnem niekde len tak, cestou – že si vôbec spomeniem, to ju poteší najviac.

;-Q

anonym

Jiná

Doplňuji:
To asi záleží na tom,jakou barvu má nejraději partnerka,tudíž jakou barvu preferuje.

Oliku141

Modrá

Doplňuji:
Kdyz jí daruješ modré růze padne ti do náruče :)

NelieM

Rudá