zdeny

Jakou barvu masa má pstruh duhový ?

Bílou nebo růžovou ?
Doplňuji:
Tak proč mám na talíři růžové masíčko ? 🙂

Nejlepší odpověď
kropitko

A to ho tam máte syrové? Já myslím,že úpravou barvu mění,podle toho,jak to upravíte…

Další odpovědi
annas

Pstruh duhový je sladkovodní ryba s bílým, pevným masem.
Doplňuji:
Přečetla jsem si Váš dodatek a dále hledala. Moc informací o barvě masa jsem nenašla. Až na jedné stránce o rybách jsem objevila, že se liší nejen celkové zbarvení pstruha i v závislosti na ročním období, ale i zbarvení masa, které nabývá odstínu bílé přes růžovou až k oranžové.

Market Terno ve své nabídce uvádí, že pstruh, siven a okoun poskytují maso růžové barvy.

Takže trochu matoucí informace.

Zdroj: http://webcache­.googleusercon­tent.com/sear­ch?q=cache:K7lz5pQpi2EJ:­www.nowaco.cz/fo­od-service-items.php3%3Fid%3­D1+pstruh+duhov%C3%BD+a+­r%C5%AF%C5%BE­ov%C3%A1+barva+ma­sa&cd=4&hl=cs&ct=clnk&gl­=cz

Rico

Na wikipedidi mají krásně znázorněného Pstruha Duhového i s popisy a dalšímy užitečnými věcmi okolo něho,posílám odkaz http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Sou­bor:Oncorhynchus_my­kiss_mid_res_15­0dpi.jpg ,přeji hezký zbytek dne

panenka

Pstruh má mít po úpravě barvu Zdeny bílou pokud jste měl barvu růžovou znamená to ,že je Pstruh nedodělaný.