zjentek

Jakou barvu mají červánky?

Červánky!

Nejlepší odpověď
marci1

I když se zovou červánky, mohou býti barvy oranžové, růžové, dokonce i žluté. 🙂
Důkaz: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/%C4%8Cerv%C3%A1nky

Další odpovědi
Kepler

Nejčastěji do červena. Ale když šéf řekne, že jsou zelené, tak jsou zelené. Ano, šéfe!

ivzez

Nejčastěji vídám růžové.

Kelt

Možná trochu rýpnu, ale záleží v jakém světle se díváš. Za slunečného dne vidíš červenou barvu, ve tmě nevidíš nic a když se budeš dívat třeba přes zelené sklo, tak to bude zase jiné.