Lucimia

Jakou barvou malovat na zeď?

Chtěla bych si podle šablony namalovat černou barvou ornament na zeď, ale nevím, zdali mohu použít obyč. temperovou barvu, nebo musím koupit speciální barvu na zeď. Co myslíte? Nechci si zničit zeď.
Doplňuji:
Já jsem si to myslela! :) Děkujíííí!

Nejlepší odpověď
hanulka11

já bych tedy temperou určitě na zeď nemalovala -šlo by to pak opravdu špatně přemalovat
lépe koupit speciání barvu do přípravků k malování

Další odpovědi
rosa

Koupit tonovací barvu, kterou se barví primalex. Lahvička stojí pár desetikorun. Temperou NE!