Lotty

Jakou barevnou variantu Nokie N97 vybrat?

Stále se rozhoduji nad tím, jestli si mám vybrat telefon v bílé, černé a nebo tmavě švestkové barvě. Jsem spíš uživatel telefonů, který si potrpí na designu. Momentálně vlastním švestkově stříbrnou variantu Nokie N95. Řada Nokie N Series mi totálně učarovala, a proto jsem se rozhodla vybrat si následníka tedy spíše následnici této série. Švestková barva mi nevadí. Bílá se snadno ušpiní, bude na ní vidět každý flek, černá je sice klasika, ale hned každého nejspíš upoutá. Navíc barva telefonu by měla zároveň něco málo prozradit o vkusu majitele telefonu. Přecijen je to i módní doplněk, který dotváří vaši image a výběr barvy je jen třešinkou na dortu. Jsem spíše skromná osoba, mám ráda jednoduché a svěží barvy. Takhle vyznívá bílá jako nejpřijatelnější favorit, nicméně se bojím toho, že se rychle ušpiní a bude na ní vidět každá odřeninka. To bude i vidět na té černé variantě i na té švestkové. Vůbec nemám ponětí, jakou barvu si mám vybrat. Mockrát děkuji za každé rady.

Zdroj obrázků je zde: http://www.go­ogle.cz/images?q=n97+mi­ni&um=1&hl=cs&tbs=is­ch:1&sa=N&star­t=20&ndsp=20

Překvapivě Google ;o)

Odpovědi
panenka

Vybrala bych si NOKII ve švestkové barvě,protože jak píšeš bílá se hned ušpiní černá je sice taky pěkná,ale já bych si koupila telefon v té švestkové barvě.

Luss

Ja bych si vybrala cernou. A to proto, ze mi prijde nejelegantnejsi. Jsem ale z lidi, kteremu na telefonu vubec nezalezi, tedy na tom, jak vypada nebo kolik stoji. Beru to jako spotrebni vec, pokud to „umi“ zavolat a poslat SMS, tim me naroky konci :) nepouzivam ani MMS a mp3 nosim bokem, telefon neni vec, ktera by me nadchla at cerny, bily, zeleny, modry nebo svestkovy. v tomto pripade bych ale vybrala cernou, je nejhezci z tech 3 na obrazcich.

oskar

Vyber si bílou ta je elegantni a k Tobě se bude hodit.