jmmr977

Jakou banku byste doporučili,když chci vybírat a ukládat hotově tak 1× měsíčně,a aby vklad byl úročený co nejvíce děkuji

Nejlepší odpověď
Sůwa

Já jsem spokojena s Poštovní spořitelnou ERA, dá se ponechat na běžném účtu jen co se spotřebuje měsíčně + nějaká rezerva a zbytek převádět na Červené konto, které je zúročeno 1,6%, úroky se připisují měsíčně. Všechny platby provádím přes internetbanking a ve většině obchodů se dá platit kartou. Peníze mezi oběma účty se dají snadno přesunovat. Sama jsem byla překvapena, kolik teď ušetřím.
Doplňuji:
Hotovost lze vybírat na každé poště a v automatech ČSOB.

Další odpovědi
mosoj

Jenom doplním že pro úrok 1,6% musí být na červeném kontě zůstatek 50 000 Kč a více.
Pokud máte na mysli výběr hotovosti na přepážce, není to výhodné u žádné banky.

Jinak snadnost převodu pěněžních prostředků platí všeobecně pro internetové bankovnictví.

jmmr977

děkuji, internetové bankovnictví mám a jsem spokojena, jen bych ještě chtěla banku „s přepážkou“, ale s minimálním poplatekem – děkuji