Jakou bankovní kartu vlastníte?

Která vám vyhovuje nejvíce?

Nejlepší odpověď
Zbynas

platební i kreditní

Doplňuji:
huxa: zřejmě bylo myšleno platební kartou debetní karta. Ona totiž platební karta může být jak debetní, tak kreditní. :)

Další odpovědi
Drap

žádnou z nich

ani žádnou jinou

huxa

žádnou z nich

Doplňuji:
Proč jsi nezahrnul do ankety také debetní? 🙂

mosoj

platební

Chudou.
Doplňuji:
Mohl by někdo povědět na co potřebuje kreditní kartu ?

zzzzz

platební

Dluhy nemám ráda.

ptáč

žádnou z nich

vlastním 2 platební karty ale jsou debetní.

Pepa25

platební i kreditní

Dochy

platební i kreditní

Jak už tu upozorňovali kolegové, celá Tvá anketa je o platebních kartách.

K čemu kreditka? potřeba není. Bankám se šikne jako další zdroj příjmů. Některým lidem vyhovují zvláštní podmínky kreditky:
Výhody, slevy – marketingová akce kreditní společnosti a partnera
Prostor pro neočekávané výdaje – může být váhodné si na běžném účtu udržovat nižší zůstatek, pak v případě náhlé potřeby může zaskočit kreditka.
Diverzifikace prostředků – Lidé v zahraničíobčas mívají problémy s akceptací některých karet. Je fajn mít možnost použít jinou, která s trochou štěstí bude akceptována.

Kreditky jsou různé a některé jsou i bez poplatků, takže jsou použitelné jako nouzová rezerva (nemyslím řešení dluhů – to by byla blbost. ale možnost okamžitého použití v případě potřeby)

GM

platební i kreditní

rebel1953

platební

Doplňuji:
Bez karty nevybereš z bankomatu to je odpověd na co vlastnit kartu.

anonym

Ta mne, huxa, nenapadla. Dík za info!