babča

Jakou automatickou pračku pro dva dospěláky, s vrchním plněním?

Odpovědi
iceT

Tak předně záleží,kam pračku chcete umístit,pokud máte velkou koupelnu,nebo kde pračka bude,tak klidně i klasickou s bočním plněním.Pokud máte kpupelnu jak já,pidikoupelnu,tak je vrchní plnění lepší volba.Jak často a jak špinavé prádlo budete mít,záleží na vás,pokud manžel chodí domů v monterkách,tak na typu plnění snad nezáleží.

anonym

Mám radši s horním plněním, vždy nějaký prádlo zapomenu, tak to ještě vypnu a strčím to tam, to se s tou druhou udělat nedá.

Hykam

Nekupujte nic drahého, rozbije se to stejně, jako to levné a oprava je dražší.
Servisák i potvrdil názor, koupit levnější pračku, max 1 ji nechat opravit, nejlépe, když se to stihne v záruce a při další poruše vyhodit a opět koupit novou, levnou pračku. Dnes to dělají spotřební zboží, aby se prodávalo a v těch dražších stejně žádný kvalitnější součástky nejsou.