setapouch

Jakou aplikaci byste uvítali?

Hledám inspiraci pro seminárku z programování. Mělo by jít o užitečnou a neotřelou aplikaci, nezáleží jestli pro desktop, mobil nebo web.
Jak tak nad tím přemýšlím, vše už bylo napsáno a co nebylo, to mě nenapadá. Čím bláznivější nápad, tím větší výzva a v případě realizace i známka :)
Doplňuji:
česílko: Díky za tip. Máš na mysli něco konkrétního? Asociuje mi to převod telefonního čísla na slovo, které se dá z daných kláves poskládat. Např. 522 374 556 by mohlo nabídnout „jacesilko“ a 738 276 824 „setapouch“. Pochopil jsem to správně?

Nejlepší odpověď
anonym

Plno lidí má problém se zapamatováním čísle, co takhle převést číslo na text. Lépe se to pamatuje. Můžeš pro PC, mobil i na web.
Doplňuji:
Ano, nejen telefonní číslo, ale i PIN.

anonym

Akorát by mne zajímalo jak se popasuješ s databází slov. Vytvořit prográmek není problém, ale je nutné je porovnat se skutečnými slovy, které dávají smysl. Taky ne vždy najde 9 místné slovo, tzn. brát v potaz i rozdělení na menší slova.
Uvedl jsi třeba „jacesilko“, to je ze dvou slov. Třeba vzít i po třech slovech „krkšelven“ – 575735836.