MirKop

Jakou androidovou aplikaci na malování doporučujete?

Nějaká s hodně nástroji a hlavně- aby se tam dalo kreslit na fotografii.
Doplňuji:
To není to co jsem si představovala. Prostě malování na bílou plochu s možností malování na fotku.

Odpovědi
dnb

Sketch Guru, je ale možné že funguje pouze na tabletech.
Doplňuji:
:D :D
Však to je přesně ono
Zda-li se ti ukázalo menu, bylo tam psáno toto:

NEW (nový obrázek) – po zmáčknutí se zobrazí bílí „papír“ a můžeš čmárat. Ve spodu je mnoho zajímavých efektů nebo změna barvy, přehrání animace kresby, uložení, atd.

PHOTO (namalované obrázky)

GALLERY (výběr fotografie s tvojí galerie) – po vybrání se fotografie zobrazí v editoru a můžeš na ní kreslit stejným způsobem jako ve variantě nového obrázku.

MORE GAMES (další aplikace od stejného výrobce ke stažení)

Takže nevím, co se ti na tom nezdá.