valerietunov

Mohu mít alergickou reakci na kaši s jablkem?

Měla jsem ovesnou kaši s jablkem o žádné alergii nevím na té ,, čáře ,, u jazyku mám asi půlcentimetrovou bouličku ve tvaru slimáka poté co jsem jse napila vody z kohoutku tak se mi to stalo téměř okamžitě co to je prosím rychle jsem hystetrycká
Doplňuji:
Dobry už jsem v pohode a zjistila jsem že jsem pořádně hloupa byla to jen kosek slupky od jabka je mi trapně

Nejlepší odpověď
trpaslicek

Alergie na jablko možná? Může otéct jazyk+sliznice v puse, natéct rty apod. Tuhle alergii mám taky, ale třeba nějak tepelně upravené jabka můžu vpohodě (přesnídávka, štrůdl), ale „živé“ mi nedělají dobře.. S alergií na jabka je propojená i alergie na ořechy (hlavně lískové), které dělají podobnou alergickou reakci.

Další odpovědi
Děda Louda

Ano.

monica.k

Ano můžete.. Nemusí to bylt vyloženě jablko.. Muže to způsobit surovina která je v kaši.. Těžko říct, zajděte n doktorovy ten vám jistě řekne více.