Jako OSVČ mi majitel jedné firmy dlužil peníze.Žalobu podána,exekuce v PM zasláno exekutorovi dodnes se neozval.

Pracovala jsem jako OSVČ pro cizince z Polska ten mi dlužil za několik měsíců peníze. Dodnes mi je nezaplatil, proto jsem podala žalobu, byla vydána exekuce, která je již dávno v právní moci.Exekuce předána moji advokátkou exekutorovi k vymáhání. To bylo asi tak v roce 2003. Dodnes se mi neozval ani nenapsal. Když jsem posílala exekutorovi moje zjištění například č.účtu, popř. nové místo podnikání- dlužníka
nikdy se mi neozval. Nakonec jsem tak zavolala ale bylo mi sděleno jeho kolegyní přímo do telefonu, že se mám smířit, že třeba nic nedostanu."zajímavý přístup od někoho od koho čekáte, že bude řádně vykonávat práci za kterou je placen"Poplatky mám také zaplaceny.
Tento dlužník údajně ještě nyní u nás v ČR podniká. V Polsku má mít údajně továrnu na výrobu nábytku, Pizzerii, mnoho aut aj.
Do dneška jsem neobdržela od exekutora ani sdělení o tom jak postoupili v jednání. Jako když moje záležitost neexistuje nebo se snad ztratila???
Co mohu ještě v této v této věci podniknout abych obdržela peníze , které mi náleží dle zákona. Může se udělat například exekuce na tohoto dlužníka i do Polska????

Nejlepší odpověď
Elk

Zavolejte si na Občansko právní poradnu, tam Vám poradí buď hned anebo Vás doporučí v místě bydliště ke konzultaci zdarma. telefon za běžný tarif je tady, tak hodně štěstí: 777944563. Elk