Petr Höhn

OSVČ – Mění se číslo účtu na OSSZ a VZP, když jsem změnil trvalý pobyt z jednoho regionu (ÚL) do jiného (KV)?

Pokud jsem změnil TP z jednoho regionu do jiného, změní se i čísla účtů pro placení záloh nebo je jen jeden účet? Máte s tím někdo zkušenost? Děkuji za odpovědi :)

Odpovědi
McArthur

Nedíval jsem se na ČSSZ (OSSZ se prakticky nepoužívá), ale má zdravotní pojišťovna má pro celou Českou republiku stejné číslo účtu. Čísla účtů VZP jsou na webu VZP: http://www.vzp­.cz/platci/cis­la-uctu