ExTraClaN

Jako odpálkovat krásnou holku?

Pokud mě osloví krásná holka která se mi fakt hodně líbí tak jak ji správně odpálkovat? Mám tušení že se jedné holce líbím, a bojím se toho že se mnou bude chtít mluvit a nějak mě osloví.

Nejlepší odpověď
VaclavZeman

A proc bys ji chtel odpalkovat? To uz je ta dnesni generace uplne blba anebo se pripravujes na povinnou homosexualitu z vyssich integrovanych evropskych pater?

Další odpovědi
elkon

Jestli ty si moc nefandíš. Ale když opravdu promluví, tak ji odpověz. nedělej z toho vědu.

Lotr2008

Ignoruj ji.

Drap

Pokud se ti líbí, tak ji nikam nepálkuj a nechej si ji.

paul1

Tak tady je každá rada drahá. Když je něco hezkého, tak jdu po tom a ne že to odpálkuji. To bych jednal jako rozdvojená osobnost ne? 🙂

aliendrone

Stejně jako nekrásnou. Když odpálkovat, tak pálkou, to dá rozum. Možností je vícero, např. kriketovou či na pólo, běžnější je u nás baseballová. Jenže to je doména gangstera Dochyho, takže mu tímto přenechávám volné pole působnosti k vyjádření. 😉