Heřman

Jako máte nejoblíbenější hru na stolním PC.

Nejlepší odpověď
barnajka

Spider Solitaire

Ale hrávala jsem ho jen v době, kdy jsem ještě na PC neměla internet. To mi byl i ten Spider dobrý :)

Ono to je celkem fajn hra, a chytlavá… jenže internet člověka rozmlsá. Opravdu si nevzpomínám, kdy jsem Spidera hrála naposledy…bude to už heeeezky dlouho. Když už jednou za uherský rok dostanu chuť něco si zahrát, většinou to vyhraje některá online flashovka: DoodleGod/Doo­dleDevil, Mario/Sonic, Sudoku nebo Mahjong.
A obzvlášť ujíždím na holčičích oblíkačkách :))

Nejvíc vysoce nebezpeční jsou pro mě stejně Horolezci a Bantumi – u toho vždycky zkejsnu 2 hodiny, ačkoliv jsem si povolila JEN 2 KOLEČKA :))

Další odpovědi
WeeBear

Solitaire

samicek333

Solitaire

Dámu, ale solitaire taky

DusanOrlik

Pinball