Ronie

Jako malí…čím jste chtěli být? :)

Zabrouzdejte zpátky do dětských let.. čím jste chtěli být? :)

Nejlepší odpověď
brillant

Vepište odpověď… http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=%C4%8D%C3%AD­m%20jste%20cht%C4%9Bli%2­0b%C3%BDt

Další odpovědi
anonym

Já chtěl být popelářem,vozit se vzadu na popelářškým autě,to se mi líbilo,ale jsem rád,že se mi ten sen nesplnil.

klumprt

V tomhle pořadí od cca 5 let do současnosti

Voják, řidič kamionu, strojvůdce, soudce, učitel, finančník, znovu voják, policajt, advokát.

anonym

Protože jsem chodil často s rovnátkama,tak jsem chtěl být antropolog.

redy

klumprt a čím si teď? Advokáta si napsal na konec, ale tím nejsi.