Lgee

Jako jaké pohlaví se spíše cítíte?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Ametyst

Žena

Můj život je už dost složitý, tak si ho nebudu komplikovat takovými nevědeckými progresivními bláznivinami, a budu trvat na vědě, zvané biologie.

Další odpovědi
Rokio

Muž

Jako muž, ale mám spoustu ženských rysů. Mám ekonomka, což je spíše dívčí škola, preferuji řadu dámských profesí (např. prodavač, účetní, úředník apod.) a při sexu dávám přednost ženské roli.

Dvorní šašek

Mýval.

Drap

Mýval.

ˇOpět špatná anketa! Příště nahlásím, chybí jiná možnost.
Cítím se stále jako to pohlaví s kterým jsem se narodil.

zjentek

Muž

Ad Drap → 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 uff…

Ale já se taky občas cítím jako ču"m"ák, nic si z toho nedělej! (; D; D;

Kazatel

Útočná helikoptéra

Rocker

Muž

paul1

Muž

metro

Muž

Otázka nedává smysl. Pohlaví člověka (i jiného nehermafroditního živočicha) je dáno a nezáleží na tom, čím se cítí být.

zjentek

…I když „stále“, to musí být děsný opruz 😂