tyjasek

jako co mohu pracovat, když vystuduju hotelovou školu ??? :D prosim poradte

jako co mohu pracovat kdyz pujdu na hotelovou školi

Nejlepší odpověď
hanulka11

Hotelová škola připravuje odborníky pro širokou oblast hotelnictví a služeb cestovního ruchu. Absolvent zvládne činnosti řídící, marketingové, odborné provozní,kuchař-číšník .......záleží na jaký obor se pak specializuješ

Další odpovědi
Drap

Přes uklizečku, kuchařku, servírku, provozní hotelu či restaurace, vedoucí závodní nebo školní kuchyně, po manaýerku jotelu až po ředitelku hotelu. Nebo také něco v cestovním ruchu, Můžeš dělat i cokoli jiného. Bude záležet na šikovnosti a trochu i na štěstí.