Chmelican

Nejde mi notebook. Poradíte, co mám dělat?

Jakmile ho zapnu, načte se to a objeví nápis (Windows Boot Manager failed) kliknu enter pak zase dokola. Co mám dělat?

Odpovědi
jáára

Stačí opravit zavaděč.

tyrox

Zdravim, prvne bych zkusil spustit PC v nouzovem rezimu, samozrejme to nic moc neresi, ale pokud se clovek dostane uz do Windowsu je mnohem lehci pracovat odtamtud nez z Biosu, co si budeme povidat. Jestli se i presto PC nenacte, zkusil bych (pokud mas) vlozit do mechanikcy CD s windowsem a nastavit v Biosu boot z CDcka. Pokud Ti nacte CD uspesne, dale zkusit z nabidky opravit system window, kdyby nefungovalo, tak zkusit vytahnout hdd a nacist to pres ctectku na jinem zarizeni a popripade si zalohovat data. Dale uz jen nainstalovat novy windows.

  • Absence ceske klavesnice, takze bohuzel pisi bez diakritiky.

Uzivatel tyrox.

anonym

Já bych zkusil jít do Bosu pokud to trošku ovládáš.
Zmáčni při zapnutí okamžitě v co nejkratším čase schift+8
http://www.zi­ve.cz/poradna/jak-se-dostat-do-biosu-u-win8/sc-20-cq-486051/default­.aspx?consultan­swers=1

kablik

od roku 1996 mám už několikátý počítač, zaváděč jsem dosud neobjevil, nechám se rád poučit a tomu chudáčkovi by bylo lepší místo vrtání se v BIOSU poradit ať popadne notbuk a peláší do nejbližšího servisu…

Chmelican

No nevím co je závaděč?

jáára

studuj