Rokio

Kterému zvířeti se nejvíce podobáte podle vlastností?

Vy v podobě zvířete

Nejlepší odpověď
Foks

Pes=dokážu se nadchnout z maličkostí, rád si přes den dám klidně dvacet a odpoledne si klidně zajdu na procházku.

Další odpovědi
Agneta

Kočce:D

anonym

Podobám se praseti – sežeru všechno!

I ten jednolitý bůček mám. 🙂

redy

Jako podobný se zvířetem? Nebo s jeho vlastnostma?
Doufám že ani podobu ani vlastnosti žádnýho zvířete nemám 🙂

marci1

Labuti: Je věrná, klade důraz na rodinu. Je silná a vytrvalá, dává přednost klidnému životu v krásném prostředí. A ještě se mi líbí. 🙂

Drap

Sám nedovedu dost dobře posoudit. Pokud bych si mohl vybrat, tak bych chtěl mít vlastnosti vlka.

arachis

Lišce.