zjentek

Jakému nebezpečí z vody čelím, pokud mám doma či na zahradě najednou vody po kolena?

Myslím především živočichy a pak vše ostatní. Co všechno mě z tý kalný vody ohrožuje, když už jsem nucen celý den v ní čvachtat?

Odpovědi
elkon

Infekce.

Smack

Varhanky.

aliendrone

Eh, třeba PIJAVICE. S ohledem na tvůj věk jsem si celkem JISTÝ, že již máš nějaké zkušenosti a tyhle vodní jsou „jen čajíček“ oproti JINÝM. ;) :D

xiperio

Když pominu to, že si budete muset více zkrátit gatě tak dejte pozor na breberku. (špion trenýrkový)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Už zase nemám body ó nejvyšší!