Jamajka

Jakému jezdeckému stylu je australské sedlo bližší?

Kdybych si koupila australské sedlo (přestože mám sedlo anglické a jezdím výhradně jen anglii), je lepší pořídit i westernové třmeny a uzdečku? Zatím jsem totiž neviděla, že by někdo jezdil v australském na anglii, proto nevím, zda je to chyba. Mohu tedy pokračovat v anglii s takovým sedlem? Předem děkuji za odpovědi.

Odpovědi
gecco

Neumim si dost dobre predstavit, jak jezdis anglii v australskem sedle – australske je podobne westernovemu (vizualne neresim, ale zpusobem sedu) a fakt bych chtel videt, jak v australskem sedle vedes kone na kratke otezi s pritlakem na krk…
😉
Takze k autralskemu potrebujes delsi oteze (sedis vzprimene a kone vedes na volne otezi)…
A k tomu patri i sirsi (pohodlnejsi) trmeny na delsich remenech…
😉