Domik15

Kterému fotbalovému klubu z 1. Fortuna ligy fandíte? Nebo fandíte i někomu z 2., 3., divize A, B, C, D, E nebo F?

Nic pod tim už neni, kdo by se ptal fandim SKS

Odpovědi
anonym

FK Pardubice (druhá nejvyšší soutěž – již ale dlouho ne). ;) A ty?

quentos

Žádnému.
Proč bych měl fandit někomu, koho sponzoruje tak odsouzeníhodná společnost, jako je sázková kancelář?

Pepa25

Slávii !

(nikdy nezapomenuju ten večer, na můj svátek 19.3.1996, kdy gólem v prodloužení postoupila přes AS Řím do semifinále poháru UEFA)

anonym

Pepa25: Tak to shodnete s tazatelem. Letos to bude zajímavé.

anonym

quentos: Tomu se říká klubismus.