tencosepta

Jakej význam maj domácí oukoly?

Dobrý den, jakej význam mají domácí úkoly specielně na ZŠ? Pochopím, když třeba v první třídě se musej děcka naučit číst psát atd. ale v 9-té třídě třeba mít za oukol poskládat „dadaistickou báseň“ a navrch toho nedostat žádné ocenění za snahu. Kór učitelští říkaj, že se učíme pro sebe, tak proč nám dávaj oukoly proto, aby sme se učili? Fakt nechápu.

Nejlepší odpověď
quentos

viz mou odpověď v odkaze, resp. část odpovědi hned za definicí průsečíku http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-to-je-prusecnik?podobna=1

Další odpovědi
Fhrek

Protože někteří učitelé chtějí, aby jsi se věnoval jejich předmětu, i když není písemka. :(