bolak

Jakej typ kamery používaj závodní jezdci na terénních kolech, jak maj jednu na helmě, druhou zezadu na sedle.

Kdybych si chtěl něco takovýho pořídit na cesty, za slušnou cenu, kde se to dá koupit a hlavně po čem se mám vůbec ptát?
Doplňuji:
Rocker: A něco menšího by nebylo, něco jako jsou ty mrňavý skrytý kamery, aby to nebylo moc na očích a neukrad mi to nějakej rychlejší jezdec, třeba babka z vesnice co pojede z nákupu, až mě bude předjíždět.

Nejlepší odpověď
Rocker

Je to outdoorová kamera
Doplňuji:
Dobrý výběr mají třeba na www.kamerypros­port.cz

Další odpovědi
honza19hk

kamera na přilbu je známá pod názvem GoPro.Lze ji uchytit i na řidítka ,do auta,nebo prostě jen tak někde postavit.

Jinak ta babka je ráda,že na tom kole jede,natož aby ti kradla kameru z hlavy.A to,že tě předjede taky asi nehrozí.