Avatar uživatele
prcinka

Jakej styl?

Ahoj, myslíte si, když má někdo určitej styl (punker, hoper…) tak je pro holky přitažlivější? Jsem tak na půl „skejták“ a na půl se normal oblékám.Nemůžu se rozhodnout mezi určitým stylem. Mám krátké vlasy a je mi 15. Když tak holky poradte, co se vám nejvíc líbí (včetně účesu) Díky :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4449 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
barnajka

No moment, počkej..chceš aby se holky zamilovaly do TEBE, nebo do tvýho účesu a skejťáckejch kalhot nošenejch proklatě nízko?

A ani nějak nechápu tu tvou větu: „Nemůžu se rozhodnout mezi určitým stylem“…
Hele..a proč musíš za každou cenu k nějakýmu stylu patřit? Proč potřebuješ být striktně definovaný a stát se tak ‚jedním z mnoha‘?
Buď přece sám sebou!!
Pokud si sám sobě připadáš děsně nudnej a nevýraznej, fajn – jdi do nějakýho stylu. Ale nekopíruj to, co už nosí miliony jiných – to je leda tak trapný.
V 15 letech bys už přece mohl být samostatně smýšlející osobnost, ne? :)
Hledej se,..a hledej styl, který bude dokonale odrážet tvoje vlastní já.
Připadáš si jako 50% skejťák, 20% emo, 15% gothic, 10% punk a 5% hippie? Prima, proč ne? :) Namixuj si vlastní styl.
Hlavně nehleď na to, co je momentálně in a co nosí ostatní – je to jenom módní vlna, která opadne stejně rychle, jako se vzedmula.
Vsaď na přirozenost..abys ty sám měl pocit, že tohle seš prostě ty. Když si budeš hrát na něco, co nejsi, budeš k smíchu nejen těm holkám, ale všem lidem okolo… no a myslím, že nakonec i sám sobě ;)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
misus

Mě se líbí nejvíc emaří. :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cherry

Mě se emaři nelíbej. Pankeri jo. Nejvic se mi ale libi kdys ma kluk nakej svuj vlasni styl…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek