Jakej program bych měla použít na výrobu desingu na blog aby vypadal perfektně ???????

Odpovědi
JayDee446

Adobe Photoshop, případně GIMP

Chico

Z vlastí zkušenosti mohu říci že pouze dobrej program nezaručuje kvalitní design. Chce to umět jak dělat design tak i ovládat program. Od adobe je na to více programů př: Photoshop, Indesign, Fireworks. Zdarma alternativa Photoshopu je zmiňovaný gimp.

Baby-KJ

ja mám PhotoFiltre Studio a je to vazne sikovnej programek, lehci na ovladani nez Photoshop a kdyz tim umis tak ti vyjde i pekny design ;c)

LuciJe

Můžete použít prakticky jakýkoliv grafický program – PhotoShop, PhotoFiltre, Xara, Gimp… Velmi populární jsou i programy umožňující kreslení ve vektorech, třeba adobe illustrator. Výsledný design však mnohem více závisí na umu jeho tvůrce, než na programu samotném. Pokud s grafikou nemáte potřebné zkušenosti, můžete se najít na internetu nějakou hotovou šablonu (zadejte do vyhledávače heslo free templates).