koník.

Jakej přehrávač hudby, abych nemusel otevírat jednotlivé složky?

Jakej si mám stáhnout přehrávač hudby, abych nemusel otevírat jednotlivé složky, ve kterých mam hudbu uloženou? Mam jednu složku „hudba“ a v ní je stousta dalších složek a dalších podsložek. Potřebuji program, který mi bude přehrávat hudbu ze všech složek dohromady a to náhodně, nebo tak, jak si to navolim. Poraďte pls. Díky :)
Doplňuji:
Díky všem ) :) :) :) :) :) :) :) :)

Nejlepší odpověď
jirkajirka

Takový jednoduše ovládající a v češtině je http://www.slu­necnice.cz/sw/win­dows-media-player-11/
Doplňuji:
Jako naprostý začátečník Jsem rychle pochopil Windows Media Player ve kterém je vše co k hudbě a k přehrávání videi i k vypalování DVD, MP3 ,Hudební CD. nahrávání na Mp trojkové přehrávače.Fleshky A velmi jenoduše. Až budu skušenější tak pochopím co je to bootování do poznámkového bloku.Snažil jsem se pomoc.

Další odpovědi
Bedy

Na Windowsech používám normálně Windows Media Player. Stačí vybrat všechny složky s hudbou, co chceš přehrávat, kliknout na ně pravým tlačítkem myši a tam zvolit Přidat do seznamu přehrávání Windows Media Playeru nebo rovnou Přehrát ve Windows Media Playeru. A nemusíte se trápit s tvořením playlistu.

Jinak Windows Media Player má tzv. knihovnu, doporučuju spustit prohledávání počítače a on si to WMP naháže všechno do knihovny a tam to ještě, pokud to jde, rozdělí na žánry, interprety, alba, žánry apod.

Pokud máte Windows XP, nainstalujte si poslední verzi – tedy verzi 11. Ke stažení z Start-Všechny programy-WIndows Update – zvolit Vlastní instalaic aktualizací a nainstalovat všechny dusud vydané, vč. WMP11.

Osobně doporučuji nainstalovat ještě k tomu Combined Community Codec Pack, aby Windows Media Player přehrál prekticky všechno a nemusíte si do počítače instalovat další přehrávač(e).

Ke stažení z http://mirror­.exoware.net/cccp/Com­bined-Community-Codec-Pack-2013-03-02.exe

Se Sovětským svazem ani komunismem to nemá nic společného 😁 A při instalaci klidně zrušte instalaci toho Media Playeru Classic Home Cinema.

anonym

jirka:

dobrý fór.

koník:
na prehrávanie súborov v mp3 si stačí vytvoriť súbor m3u, ktorý naedituješ v obyčajnom poznámkovom bloku – uvedieš v ňom cesty k jednotivým pesničkám, urobíš si výbery a pod.
Potom už nastavíš iba prehrávač náhodne s defaul adresárom s m3u súbormi a máš to.
Je s tým trocha práce, keď máš tisícky pesničiek, ale výsledok stojí za to.

Z prehrávačov môžem doporučiť KMPlayer s množstvom nastavení a českou lokáciou, zvláda i pseudokvadro, kvadro či 3D a je zdarma.

cochee

Zkus MediaMonkey. Slouží jako kartotéka, na počátku ti proskenuje počítač a uloží „kartotéční lístky“ a dál se nemusíš o nic starat.