Adis99

Jakej máte názor na…?

…na takovýto telefonní sluchátko co se připojí k mobilu a voláš s tím…?

Nejlepší odpověď
anonym

Trochu jsem váhal „co tím chtěl básník říci?“
Klasické bakelitové sluchátko, nebo hands free?
Pokud se jedná o druhou variantu, tak je to praktická nezbytnost zvláště do auta, kde se jinak hovor s běžným mobilem pokutuje.

Další odpovědi
led

Sluchátko do ucha (hands free), či už káblové alebo bezdrátové, má svoj praktický význam. Hlavne keď potrebujete voľné ruky.
Môže sa síce stať i situácia (stala sa mi), keď počas rozhovoru príjmete súčasne telef.hovor a pri dobrej voľbe slov môžte s oboma komunikovať súčasne. Paradoxne sa mi podarilo jedným záverom ukončiť naraz oba hovory.

chudst

Prastenej vystrelek pro pobaveni. Nic jineho za tim nehledejte.

Děda Louda

Zajímavá a docela vtipná hračička, může být i užitečná třeba pro starší nebo jinak hendykepované. Z praktického hlediska demobilizuje mobilní telefon.
Doplňuji:
Určitě nemám nic proti stylu retro.

Džuls

Vyzerá to, akoby sa človek rozprával sám so sebou, ak mu náhodou to,,sluchátko" nevidieť 🙂