bolak

Jakej je na českým trhu nejlevnější internet který by si připojil člověk z vesnice nějakým způsobem do notbuku?

Přes nějakou tu usb dírku nebo jak to funguje. Nemusí to bejt nic extra rychlýho, jen na noviny a na emejl, je to pro důchodce.

Nejlepší odpověď
elektrikář

Používám modem s předplacenou sim kartou od vodafonu jde připojit k počítači přes usb. Stejnou službu nabízí i OUIT a Tímobail. Jen rádio a filmy mi to zde neutáhne. Operátor mi doporučil přestěhovat chalupu blíž k vysílači. Škoda že mi neporadil jak se stěhuje chalupa.

Další odpovědi
Sůwa

Mobilní připojení přes tu USB dírku ☺ nabízejí všichni provozovatelé mobilních sítí – Vodafone, O2, T-mobil i U:fon, jenže nemají všude stejné pokrytí. Chce to chvilku si s tím pohrát a postupně vyhledávat pokrytí v té vesnici. Mám osobní zkušenost pouze s Vodafone a v mé vesničce to byla dost hrůza. Cena ale byla slušná, při závazku na 2 roky dali 50% slevu, takže cca 250,–. Někde nabízejí i lokální sítě s tarifem pro důchodce. Přeji příjemné hledání 🙂