Avatar uživatele
bolak

Jakej je na českým trhu nejlevnější internet který by si připojil člověk z vesnice nějakým způsobem do notbuku?

Přes nějakou tu usb dírku nebo jak to funguje. Nemusí to bejt nic extra rychlýho, jen na noviny a na emejl, je to pro důchodce.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, Bičiště, gagaga před 3834 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
elektrikář

Používám modem s předplacenou sim kartou od vodafonu jde připojit k počítači přes usb. Stejnou službu nabízí i OUIT a Tímobail. Jen rádio a filmy mi to zde neutáhne. Operátor mi doporučil přestěhovat chalupu blíž k vysílači. Škoda že mi neporadil jak se stěhuje chalupa.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Sůwa

Mobilní připojení přes tu USB dírku ☺ nabízejí všichni provozovatelé mobilních sítí – Vodafone, O2, T-mobil i U:fon, jenže nemají všude stejné pokrytí. Chce to chvilku si s tím pohrát a postupně vyhledávat pokrytí v té vesnici. Mám osobní zkušenost pouze s Vodafone a v mé vesničce to byla dost hrůza. Cena ale byla slušná, při závazku na 2 roky dali 50% slevu, takže cca 250,–. Někde nabízejí i lokální sítě s tarifem pro důchodce. Přeji příjemné hledání 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek