Avatar uživatele
zjentek

jakej je dneska váš den D?

dneska je prej den největší deprese ..teda den s její nejvyšší pravděpodobností. Sice nevím, z čeho to vychází (já myslel, že je to o vánocích), ale hvězdáři to jistě nějak spočítali. Mně je pořád stejně blbě, ale zajímá mě, jestli těm, kterejm je jinak dobře, je dneska nějak hůř?
marci1 může, ale nemusí ..tam je víc než jasný, že i dnes je jí „do zpěvu“.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, redy, gagaga, marci1, NelieM, Agneta před 3383 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
redy

Nojo četla sem, ale u mě všechno ok.
Až na ty cesty taky se vám zdá že řidiči maj špatně seřízený světla?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Agneta

Gratuace! Ta otázka vypadá nenápadně, je ale ve skutečnosti moc pěkná :D

Mne zaujala tato formulace : „…jestli těm, kterým je jinak dobře, je dnes nějak hůř?“

V posledních třech dnech se u mne nedostavuje ten „báječný pocit“ po vykonané práci – je prakticky pryč ! Jedná se o „ten pocit“ – někomu se dostaví po deseti minutách běhu(jogging) – proto tak rádi sportují, – tak ten myslím.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

Mně je dobře…
Deprese?? – možná nějaká lokální, atmosférická…
😉
…"z čeho to vychází "… – možná ze statistiky sebevražd (apod)…
___
Ale já si libuju, že nesvítí Slunko, že jemně mží a že nefouká…
A doma že je teplo a vše funguje…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Nebudeš mi věřit, ale zrovna před chvílí jsem si zpívala. 🙂 Dělala jsem si pořádek s orchidejemi. Kvetou nádherně. Krásný den, jen to slunce trochu chybí. Je na každém, jak se rozhodne : buď se bude cítit dobře a nebo blbě. Mé rozhodnutí je jasné. Den D je dóóóóbrý ! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funna

Nic nového pod sluncem, jen se mi momentálně chce spát víc než obvykle, ale to bude nejspíš těmi předešlými prohýřenými nocemi a ne dnem D 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Žádné změny. Stejně jako každý jiný den.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
melanie

Mně je dnes docela dobře. Vyhrála jsem soutěž, nepotřebuju se nic učiti, neměli jsem moc DÚ, ulila jsem se z posledních dvou hodin ze školy. O depresi se nedá mluviti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

ne jediný co mě dneska nasralo že jsem si přetrhl hydraulickou hadici na bagru. Jinak u mě celkem normální pracovní den. deprese nějak nezažívám.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Agneta, tvoje představy bych chtěl mít ..to bych si „ten pocit“ navodil i sám a vsedě ;p

před 3383 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

marci1: dyť to říkám- ty si klidně dáš do ložnice na okno 15 jedovatých orchidejí a stejně se vzbudíš o něco optimističtější, než sis včera lehala ..to je mi jasný. Bejt tebou, detailně bych zmapoval polohu domu, použitý materiály nemovitosti, její bezprostřední okolí, prodal bych to jako recept na štěstí a dobrou mysl a po zbytek života bych se živil jako fakír

před 3383 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
marci1

Máš pravdu. A to si představ, že mám ještě mnoho dalších rostlin, fíkusy, africké fialky ap.:-) A orchideje jedovaté nejsou ( možná jen pro kočky a tu nemám ). Přikládám důkaz : Vyjádření Toxikologického informačního střediska ohledně jedovatosti a bezpečnosti rostlin :
" Z dražších a náročnějších rostlin se nemusíme bát orchidejí, bromélií a třeba masožravých rostlin."
http://www.du­mabyt.cz/rubri­ky/zahrada/kve­tiny/nepritel-v-byte_14294.html

Někde jsem dokonce četla, že orchideje Indiáni používali jako afrodiziakum a svobodné ženy k nim nesměly čichat aby nepodléhaly mámení. V Číně se používají dodnes jako čaje nebo drcené na prášek. 🙂
Nechceš se ke mě přistěhovat ? Já bych Tě blbé nálady a deprese zbavila ráz, dva. 🙂
Nakonec ještě citát Winstona Churchilla :
„Jsem optimista. Nevidím důvod být něčím jiným.“
Ani když je „Den deprese“. 🙂

před 3383 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

děkuji za nabídku, ale jsem si téměř jistej, že bych tě depresi naučil ..nejsem moc „tvárný“;p ..s těmi orchidejemi máš, i nemáš pravdu ..s látkami v nich obsaženými je to mnohem obšírnější

před 3383 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
marci1

Já vím, že je to někdy těžší, nemysli si, že mám každý den bez mráčku, ale prostě se snažím. Když je ten den D, tak např.mě čeká asi dosti náročná operace, ale jak se říká : „Věř a víra tvá, tě uzdraví“. Jsme tu na chvíli, tak proč si život neužít s legrací a dobrou náladou ? 🙂
Lehman Christoph:
►Zpěvem a smíchem nejlépe odstrašíme své neštěstí.
🙂

před 3383 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

ahaaa…tak to bude tim !
a presahuje to i nase " vase " hranice ?
ja jsem v D .. a v patek jsme napsala sve trenerce z fitness, ze me chyta " lina " , a ze na me bude muset pritvrdit …
a ona ( blbka , vola dnes v 7.00 rano ,ze v 8.00 zaciname .. a nejak nemohla pochopit, ze musim vydelavat na chleba .. ;(
tak jsem tam sla..zamkla me tam na 3 hodiny ..
ja az ted obedvam..a jeste musim jit vydelat na ten chleba..
tak vecer paaapa ;(

  • iv-

P.S. Zlate Cechy :)

před 3383 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek