22aa

Jaký/který film pustit v TV o Vánocích místo dárků koupených z krámů, které budou chtít od 5. nebo i 4. stupně zavřít?

Dobrý den. Poradíte mi, co mám dělat o Vánocích a jakej film pustit z TV?
Důvod: Bude 4. stupen a budou zavřené restaurace, a jak to půjde na pětku, tak budou muset zavřít i elektro a jiné krámy, provozovny.
U pětky budou také zavřené bazary.
Děkuji.
22aa.

Odpovědi
Mr. Marek

Pán prstenů, měli by ho někdy v TV zase dávat.

Kelt

Proč se ptáš a čekáš radu a pak jí odmítneš? Tady je to každému jedno, co bude ten druhý o Vánocích dělat. Tak si běž pouštět lodičky nebo bankovky po řece. Tady nikdo neví, jaké filmy tě baví a jaké programy můžeš vidět. Taky je vás více lidí než televizorů, tak se budeš muset přizpůsobit.

Boy 13

Dobrý den, doporučuji vám například Harryho Pottera, nebo Sám doma. Dyštak se podívejte do TV programu, na jaké stanici a v kolik hodin ho budou dávat.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

22aa

Já bch rád závodil s lodičkama a pak vyhrál nějaké prachy a šel koupit dárek k vánocům.

22aa

Pán prstenů mě nebaví. To je pohádka pro celou rodinu.

22aa

No tak sám doma už je lepší film. Mám rád vhs. Pak ještě samé mp3 v mém jazyce pohádky: Hobit mě nebaví to je pohádka a harry potter je taky. A mě je 21 let. Já už na pohádky koukat přestal od 16 let. Protože nejsem už mimino a našel jsem na youtube starou muziku a ještě kro mě filmů i zprávy a jiné pořady (ne-filmové. Na pořádné filmy jsem začal koukat od dob když mi paní asistentka dala video a vhs kazety. Ale video nešlo. Tak jsem si koupil sharp video pak funai a pak ještě grundig a pak ještě akai jenže grundig byl rozbitej ze začátku koupi a sharp jsem rozbil já. Z důvodu vzteku. Jsem postiženej 3. stupně.

22aa

A na vánoce budou samý bouřky do walkmana (walkman storm). Takzvaně pohádky.
Takže nezapomenou přepínat všichni na Youtube.

22aa

Proto pohádky jsou baterky do walkmana.

Mr. Marek

To jsem nevěděl, proto mě Váse reakce (rozbíjení) překvapila. Nicméně pokud ne filmy, pak jsou dobré seriály. Přes ohrané klasiky po nové seriály (stačí prohledat). Netflix má pestrý výběr.

22aa

Mě napadl youtube. Když dávali tátovi samé pohádky tak jsme kukali na youtube nebo nova action.

22aa

Nova action (na set top boxu) YT (přes internet)

22aa

No tak netflix si musím platit ale moje máma se bojí platby kartou.

22aa

Poznámka: Moje 1.video který mám po paní asistentce už v popelnici byl Panasonic Super Drive. Když mi ho dávala tak jsem ho ve škole zkoušel ale video odmítalo každou kazetu dokonce i samo vypínalo jak přijmulo kazetu ale nechtělo přehrávat.

22aa

Přehrálo jen někdy ne furt. A vždycky až na 20.pokus. a také i vypínalo se během přehrání.

Mr. Marek

Pak mě napadá Hobit. Nevím, záleží také, kolik Vám je.

22aa

Radši bych nejraději rozbil mp4ku.

22aa

Sony mp4 walkman chcípne! Tento přístroj chcípne!