dgfdgf

Jakej důvod můžou mít některý slavný kuchaři, že nenáviděj jídelní lístek s obrázkama jídel?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Protože preferují, že nejen žaludek chce najíst, ale i oči. Řekl bych, že co jídlo, to umělecký výtvor. To co je dnes na obrázku, ve skutečnosti vypadá jinak a zítra zase jinak. Je to taková umělecká práce toho kuchaře a ta není stejná.
Kdežto na obrázku to dnes vypadá tak a tak by to musel dělat stále.

Další odpovědi
jáára

i ti obyčejní… Než se to připraví na focení, tak to dávno není k jídlu. Asi tak.

https://youtu­.be/TaImi24wLu­E?t=1m58s