Avatar uživatele
Michal Kole

Jakého trestného činu se mohla úřednice na úřadě práce dopustit, když jsem skočnčil v psychiatrické léčebně Dobřany ?

Neříkám, že ta úřednice na Úřadě práce nese plnou vinu, něco nesou i zaměstnavatelé, že mě nezaměstnali (ani si nezjistili co umím – jen koukli na maturitní vysvědčení se 2 čtyřkami).

Jak se ten trestný čin jmenuje, když je někdo kvůli někomu ve společnosti znevýhodněn (třeba při autnehodě příjde o část ruky, nohy), snížené společenské uplatnění ?

Logicky, teď se všude škrtá a když příjdu o důchod, tak zase skončím na Úřadě práce a s papíry z blázince a 4 roky důchodu, bez žádné odborné praxe mě zase nikdo nezaměstná.

Ani ta úřednice si nezjišťovala co umím, aby mě mohla lépe nasměrovat na nějakého zaměstnavatele.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? bolak před 4320 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Podle mě by měla být potrestána Řádem Bílého lva.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Conchus

A co jsi provedl ty?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

Už som to tu raz písal – úrad práce (alebo keď chcete, úradníčka na úrade práce) je KONTROLNÝ ORGÁN.
Ju zaujíma, či si prácu hľadáte a prečo ste ju nenašiel – potom Vám prizná dávky (sociálne dávky si asi musíte vybaviť inde, neviem, nepoznám),
Ponuky práce na úrade práce nevznikajú z aktivity úradu, ale z povinnosti zamestnávateľov tieto voľné miesta ponúknuť i prostredníctvom úradu práce, ale NÁJSŤ si ich musíte VY, nie ÚRAD.

Ani úradníčka ani úrad sa nedopustil žiadneho trestného činu, ba ani porušenia zákona, na vine ste VY.
Nikto nezisťoval, čo viete? Ponúkli ste, nech Vás zmluvne zamestnajú na týždeň (mesiac) na brigádu za minimálnu mzdu na skúšku? Prejavili ste nejakú aktivitu?

Nehádžte vinu na iných, za to že VY nemáte prácu, nehľadajte chybu v iných.

Snažte sa. Lebo inak Vám potom asi ozaj hrozí ten blázinec.

Mimochodom: neviem, o aký post sa uchádzate ani čo viete, ale pokiaľ sa oháňate maturitným vysvedčením s dvoma štvorkami (z čohože, pochváľte sa), nič moc.

Čo tak prijať prácu, ktorá JE (proste si nevyberať) a pritom sa pozerať za prácou, ktorú CHCETE robiť? Inak prax nenaberiete a hodnotenia od predchádzajúcich zamestnávateľov tiež nie.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Robert_PM

Tak vzhledem k tomu, že tam skončíš v dohledné době opět, a nikoli na 14 dní, to neřeš.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek