Ryboun

Jakého/kterého strašidla se nejvíc bojíte?

Chci se zeptat, jakého strašidla se bojíte nebo jste se báli jako děti? Samozřejmě že je toho hodně, duchové,čaroděj­nice,upíři,zom­bie,kostry,dé­moni,atd. Chci se tedy zeptat, jakého strašidla jste se báli jako děti nebo se bojíte?

Nejlepší odpověď
Kepler

Jako dítě jsem měl jenom neurčitou představu obecného bubáka, ani jsem nevěděl jak vlastně vypadá. Věděl jsem ale, že na mně může vybafnout z každého černého kouta a že bydlí na půdě a jeho brácha zase ve sklepě. Dneska se už leknu, jen když se podívám do zrcadla, zvláště po pořádném draku.

Další odpovědi
Drap

To určitě neznáš.

Nuk nuk

Politiků.

Jako dítě jsem se asi bála různých strašidel, ačkoliv zombie jsme v té době ještě z filmů neznali.

Mravenec

Toho, které právě stojí za mnou.

ten který je

Bojím se černého strašidla,kterému nejsou mnohdy vidět ani oči.

luckykubrt

Největším strašákem je náš vlastní strach. Proto si myslím, že nejlepší je… nebát se a nekrást. 🙂