Fildas

Jakého používáte mobilního operátora…

Nejlepší odpověď
quentos

T-Mobile

podobná zde:

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jakeho-mate-operatora

jsem u T-Mobile 10 let a začínají nenápadně zdražovat, přemýšlím o přechodu k Vodafonu.

Další odpovědi
tom004

Používám více - Napiš proč...

Net,pevná,mobilní-O2. Telefon,T-Mobile. Net,mobilní,U:fon (testovací).

anonym

Používám více - Napiš proč...

O2, Vodafone na USB modem a další na kredit a zároveň rezerva.
Každý operátor má své výhody a též známí mají různé operátory, kdy volání v téže síti je vždy výhodnější.

Langer

T-Mobile

Jsem tak již 13 let, pokud víte jak si říct o správnou nabídku vyplatí se to.

fcoop

Jiný - Napiš...

Já dost používám Tondu Nováka.Jezdím na něm do práce.

salsa verde

T-Mobile

od roku 1997, tehdy paegas. přístrojů jsem vyystřídala 6.

Jikra

O2

Ponytail

Vodafone

Začínala jsem s bývalým Eurotelem, ale kvůli špatnému signálu v tehdejším bydlišti jsem přešla k Vodafonu, kde jsem již mnoho let a jsem celkem spokojená.

anonym

Vodafone

snažím se být u toho kdo je na trhu momentálně nejmenší z těch velkých, … proč, .. protože technologie má na stejné úrovni a je ve fázi kdy se snaží sledovat nabídku populárnější konkurence a přetahovat k sobě klienty lepšími podmínkami a lepší cenou.

Naopak nikdy nepoužívám služby toho největšího dodavatele. To asi napoví … momentálně vodafone.

fablen

T-Mobile

jendahun

Vodafone

Odešel jsem po xxxletech od T-mobile k Vodafonu.Ti se zatím(aspoň podle mě)chovají nejmravněji a jsem dost spokojen.Otázka – jak dlouho tak vydrží.Po letech,kdy největší lumpové byli Eurotel/O2,se na jejich místo vyšvihl T-mobil.Používám i Twist,ale jen na internet v mobilu.

Janča169

T-Mobile

T-mobile je nejlepší :D (Pro mně)

GM

T-Mobile

Já...

Používám více - Napiš proč...

Převážně Vodafone (na volání do něj) a SMS kamkoli. Internet a volání do O2 – O2. Začínal jsem s Paegasem, ale ten (T-Mobile) je teď pro mne krajně nevýhodný, takže se mu snažím vyhýbat… Chtěl bych zkusit U:FONa na internet, ale má tak špatnou pověst, že se ho bojím, resp. tu zkoušku stále odkládám…

filva

T-Mobile

samicek333

O2

DusanOrlik

T-Mobile

Ale chtěl bych přejít na jinného,asi na O2

KlérW

O2