Packal

Jakého papouška máte doma? A jste s ním spokojení?

Pokud žádného nemáte, tak nějakého kamaráda, syna, přítelkyně…

Odpovědi
kapka

V dětství jsme měli andulku, ručně dokrmenou, holku, takže nemluvila, ale byla s ní velká zábava, byla hodně přátelská, komunikativní a učenlivá.
Kamarádka měla agapornise, byl perfektní, drzejší než naše andulka, běhal se psama i po podlaze. :)

anonym

Ano – mám i kamaráda (několik), i syna (dva, dokonce i dceru), i přítelkyni – a ano, děkuji za optání, jsem spokojen…
;-D
Pokud jde o papoucha – uvědom si, že:

  • nemají rádi samotu
  • jsou (obvykle) dlouhověcí
  • za zvíře přebíráš odpovědnost (není to plyšák k zahození do kouta)

___
Kdo se o něj bude starat, až za pár let půjdeš ´z domu´ (na školu, např.)??

suaeda

Andulky. Nejdříve samičku ta byla hodnější a nechala se pohladit. Pak samečka. Ten byl drzejší a pohladit se nechal jen když měl náladu. Naučil se mluvit několik slov.