Kepler

Jakého nejhloupějšího skutku jste byli svědkem, nebo se o něm doslechli?

Nejlepší odpověď
Drap

Kupónová privatizace

Další odpovědi
marci1

Amnestie Václava Klause. ☹

Kryšpín

Můj přestárlej příbuznej si píše poznámky a výroky odborníků od hedvábného sametu a je to tedy počteníčko.
Vše nahradí neviditelná ruka trhu, i z komunistů budou dobří podnikatelé,
láska a pravda zvítězí nad lží, když budou milionáři bude bohatej stát,
nejsme jako oni, už je to tady a.t.d.

Rokio

hlazení melounu

Kepler

Kryšpín: aha, takže za komunistů se i prdělo líp, nebo jak tomu mám rozumět? Jsi neustálý kritik úplně všeho, a myslím, že socialistickou éru si ani nepamatuješ a zásadně nechodíš k volbám. Jestli ano, pak se omlouvám a máš právo svou nenávist ventilovat. Kdo k volbám nechodí, má právo s odpuštěním, držet jen hubu.

Kepler

Drap: asi jak pro koho, já jsem na ní vydělal 150 000,– Ale celkově to asi nebylo to pravé ořechové.