DusanOrlik

Jakého máte operátora?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

O2

Chybí tu varianta více operátorů. Já mám na paušál 198,–Kč O2 jako hlavní (navíc s free voláním o víkendech), ale k tomu doplňkově Vodafone s kreditem a obnovitelným připojením na net přes USB.

Další odpovědi
quentos

T-Mobile

nejste s touto anketou první:

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jakeho-mate-mobilniho-operatora

robosobo

T-Mobile

nej operator

casey

Vodafone

soukrome t-mobile a firemni nyni vodafone. Musim rict, ze firme udelal vodafone bezkonkurencni nabidku.A signal v pohode i na chate. Jen na horach jsem mel problem, ale to v ty lokalite i lidi s jinymi operatory, takze asi tak.

GM

T-Mobile

T-mobile už 10 let, v současné době mám tarif Mých 5 – zdarma do sítě, k tomu 300 Kč na provolání do jiných sítí, z toho se odečítají i SMS – jedna za l,20 Kč, neprovolané peníze se převádějí a to všechno za 500,– měsíčně včetně DPH. Nejlepší operátor, super tarif.

hanny 2

T-Mobile

dědapetr

O2

anonym

T-Mobile

fablen

T-Mobile

filva

T-Mobile

Michal Kole

O2

celá rodina máme O2

jendahun

Vodafone

Po více jak deseti letech paušálu u T – mobile,mě pěkně naštvali.Jsou to hnusní hajzli,seberou bonusy,o možném výhodnějším volání neinformují,úpisy na dva roky atd..Když pohrozíte odchodem,nabídnou telefon i o deset tisíc levněji,jinak předražené výběhové telefony za úpis na dva roky.Přešel jsem k Vodafonu,mám o sto volných minut víc,platím o pět set míň a nemusím se upisovat.Teď začalo fungovat jejich 3G u nás a je to nějak rychlejší než 3G u T – mobilu.Používám i twist,ale jen na internet v mobilu.

rottkiw

T-Mobile

Huhu.koktejl

O2

Výborný operátor – bohužel s tím nejhorším Call Centerem na světě!! Otřesné asistentky/ asistenti by občas potřebovali průplesk, za jejich chování a přístup…