Avatar uživatele
DusanOrlik

Jakého máte operátora?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 0 před 4675 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

O2

Chybí tu varianta více operátorů. Já mám na paušál 198,–Kč O2 jako hlavní (navíc s free voláním o víkendech), ale k tomu doplňkově Vodafone s kreditem a obnovitelným připojením na net přes USB.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

T-Mobile

nejste s touto anketou první:

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jakeho-mate-mobilniho-operatora

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
robosobo

T-Mobile

nej operator

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
casey

Vodafone

soukrome t-mobile a firemni nyni vodafone. Musim rict, ze firme udelal vodafone bezkonkurencni nabidku.A signal v pohode i na chate. Jen na horach jsem mel problem, ale to v ty lokalite i lidi s jinymi operatory, takze asi tak.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

T-Mobile

T-mobile už 10 let, v současné době mám tarif Mých 5 – zdarma do sítě, k tomu 300 Kč na provolání do jiných sítí, z toho se odečítají i SMS – jedna za l,20 Kč, neprovolané peníze se převádějí a to všechno za 500,– měsíčně včetně DPH. Nejlepší operátor, super tarif.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

T-Mobile

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

O2

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

T-Mobile

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fablen

T-Mobile

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
filva

T-Mobile

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

O2

celá rodina máme O2

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Vodafone

Po více jak deseti letech paušálu u T – mobile,mě pěkně naštvali.Jsou to hnusní hajzli,seberou bonusy,o možném výhodnějším volání neinformují,úpisy na dva roky atd..Když pohrozíte odchodem,nabídnou telefon i o deset tisíc levněji,jinak předražené výběhové telefony za úpis na dva roky.Přešel jsem k Vodafonu,mám o sto volných minut víc,platím o pět set míň a nemusím se upisovat.Teď začalo fungovat jejich 3G u nás a je to nějak rychlejší než 3G u T – mobilu.Používám i twist,ale jen na internet v mobilu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rottkiw

T-Mobile

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Huhu.koktejl

O2

Výborný operátor – bohužel s tím nejhorším Call Centerem na světě!! Otřesné asistentky/ asistenti by občas potřebovali průplesk, za jejich chování a přístup…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek