Avatar uživatele
Drap

Jakého máte domovníka ?

Já velmi starostlivého.
http://letecka­posta.cz/238103340

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, terry, Sůwa, briketka10, anonym, anonym před 4309 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Středoasiata-psího…:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Domovníka nemám, jenom domácí. Naštěstí v Turnově Romové problémem nejsou. Potkávám je tam moc málo.
Horší to bylo v Kosově Hoře. Tam měl majitel bytovky romskou rodinu v nájmu. Věčně se rozčiloval kvůli kraválu, kvůli tomu, že neplatí, nebo neplatí včas, že neuklízejí nebo uklízejí, když není jejich týden a dušoval se, že už do podnájmu další takovou rodinu nevezme. Ale vzal. Tihle se odstěhovali a přihlásil se osamělý otec se dvěma syny. „Zapomněl“ se zmínit, že má těhotnou přítelkyni snědé pleti s početným příbuzenstvem. A bylo veselo – kravál, nepořádek, věčné problémy se všemi a se vším..... V jednom směru ale nastalo prudké zlepšení. Tihle neuklízejí vůbec. Za ty uklízejí ostatní nájemníci a svorně všichni nadávají.
Kdo chce mluvit o rasizmu a národnostní nesnášenlivosti, měl by si to vyzkoušet na vlastní kůži.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rocker

Jsem na tom úplně stejně jako Briketka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Toho nejlepšího – sebe sama.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

to opravdu velmi starostlivého, já žádného jsem si sama svým..
ale oni mi před mým domem běhají :))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

mám domovníčku, spáva vedľa mňa.
prievan doma nemáme, Rómov tiež nie.
ale viem že jedno i druhé existuje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Když to před cca 2 roky kolovalo na mailech, mohlo to být ještě docela vtipný, teď už je to jen opakovaný vtip v nekvalitním (xkrát kopírovaném) zobrazení.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek