Drap

Jakého máte domovníka ?

Já velmi starostlivého.
http://letecka­posta.cz/238103340

Nejlepší odpověď
anonym

Středoasiata-psího…:D

Další odpovědi
anonym

Domovníka nemám, jenom domácí. Naštěstí v Turnově Romové problémem nejsou. Potkávám je tam moc málo.
Horší to bylo v Kosově Hoře. Tam měl majitel bytovky romskou rodinu v nájmu. Věčně se rozčiloval kvůli kraválu, kvůli tomu, že neplatí, nebo neplatí včas, že neuklízejí nebo uklízejí, když není jejich týden a dušoval se, že už do podnájmu další takovou rodinu nevezme. Ale vzal. Tihle se odstěhovali a přihlásil se osamělý otec se dvěma syny. „Zapomněl“ se zmínit, že má těhotnou přítelkyni snědé pleti s početným příbuzenstvem. A bylo veselo – kravál, nepořádek, věčné problémy se všemi a se vším..... V jednom směru ale nastalo prudké zlepšení. Tihle neuklízejí vůbec. Za ty uklízejí ostatní nájemníci a svorně všichni nadávají.
Kdo chce mluvit o rasizmu a národnostní nesnášenlivosti, měl by si to vyzkoušet na vlastní kůži.

Rocker

Jsem na tom úplně stejně jako Briketka.

Děda Louda

Toho nejlepšího – sebe sama.

briketka10

to opravdu velmi starostlivého, já žádného jsem si sama svým..
ale oni mi před mým domem běhají :))

arygnoc

mám domovníčku, spáva vedľa mňa.
prievan doma nemáme, Rómov tiež nie.
ale viem že jedno i druhé existuje.

anonym

Když to před cca 2 roky kolovalo na mailech, mohlo to být ještě docela vtipný, teď už je to jen opakovaný vtip v nekvalitním (xkrát kopírovaném) zobrazení.