50centes

Jakého hudebního interpreta posloucháte???

Nejlepší odpověď
anonym

Mezi moje srdcové záležitosti se řadí především Karel Kryl a Bryan Adams. Z hudebních skupin si ráda poslechnu písně Abby nebo Čechomoru.

Další odpovědi
www

Bez konkrétních jmen hudbu 50.-60. léta.

quentos

těch je stovky… mezi nejoblíbenější patří Martina McBride, Ronna Reeves, Lara Fabian, Sheryl Crow, Alanis Morissette, Bat for Lashes, Avril Lavigne, Kelly Clarkson, Steve Earle, Sarah Brightman, Petra Berger, Tarja Turunen, Dolores O'Riordan Burton… zkrátka všechno možný; z našich Pavel Dobeš, Jarek Nohavica, Petr Spálený, Věra Martinová… byl bych tu s vyjmenováváním ještě tejden
Doplňuji:
pravda, někteří z nich taky nejsou interpreti … vzal jsem to dohromady i s písničkáři

SonsyMite

Interpret to sice není ale poslouchám Qlimax

Michal Kole

Momentálně od Alkeholu: Zase sám