tomvot99

Jakého doktora bych měl navštívit?

Zdravim,

pri zvysene aktivite primarne pri zatezi (posilovani) mi nejde krev do prave ruky (zrejme) a zily jsou nafouknute a ruka celkove tmavsi nez ta druha.

Uz jsem byl po doktorech na testech, kdy poslouchali, jak mi tam prochazi a neprochazi krev a jedna doktorka nasla, jak tam krev neprochazi, druha nenasla nic a nakonec to nijak nedopadlo. Delali mi i rentgen a pry vse ok.

Problem je, ze nemuzu poradne cvicit dokud se to nevyresi. Protoze kdyz jsem napr posiloval asi jen pul hodky, tak mi pak popraskali zilky… a mam to tam do ted.

Premyslim nad chiropraktikem, jestli to neni nejakou blokaci nekde.

Co myslite? Mate s tim zkusenosti? Dekuji za tipy, kdo by mi mohl pomoct.

Nejlepší odpověď
ivzez

Poraďte se s praktickým lékařem → ten by
Vám měl doporučit vhodného odborného lékaře.

Cizí zkušenosti Vám nepomohou.

Další odpovědi
mosoj

Speciální sono na angiologii. Tam kde se řeší trombóza.
Sono nebo ultrazvuk, prašť jako uhoď. Je třeba ale speciální přístroj a hlavně zkušený lékař!!!

nyjono

RTG zjistí pouze kosti a klouby.
Zkus požádat o vyšetření ultrazvukem.

Kelt

Sono nebo ulrazvuk, zkoušet teplotní procedury na danou ruku, obalovat studeným nebo teplým polštářkem, je k dostání v lékárně, nebo vodu a zjišťovat, co ti dělá problémy, stejně tak nahřívat IR, pokud nebudou problém a zkoušet masírování meridiánů od ramene dolů a zpět od prstů do podpaží 12 x každou rukou. , stejně tak nohy, od kotníků po rozkrok a od pánve po vnější straně. Tam je zablokovaná energie.

JohnnyH

no to znie ako tromboza fakt

nyjono

Doporučuji navštívit více lékařů.
Mám zkušenost, že ani praktický lékař pomoci nemusí.
Doma jsme museli moc přemýšlet a hledat a sami se objednávat na vyšetření. Praktického lékaře to nenapadlo.
A i praktického lékaře jsme hledali velmi dlouho a na stávajícího měli více dobrých doporučení.