Avatar uživatele
tomvot99

Jakého doktora bych měl navštívit?

Zdravim,

pri zvysene aktivite primarne pri zatezi (posilovani) mi nejde krev do prave ruky (zrejme) a zily jsou nafouknute a ruka celkove tmavsi nez ta druha.

Uz jsem byl po doktorech na testech, kdy poslouchali, jak mi tam prochazi a neprochazi krev a jedna doktorka nasla, jak tam krev neprochazi, druha nenasla nic a nakonec to nijak nedopadlo. Delali mi i rentgen a pry vse ok.

Problem je, ze nemuzu poradne cvicit dokud se to nevyresi. Protoze kdyz jsem napr posiloval asi jen pul hodky, tak mi pak popraskali zilky… a mam to tam do ted.

Premyslim nad chiropraktikem, jestli to neni nejakou blokaci nekde.

Co myslite? Mate s tim zkusenosti? Dekuji za tipy, kdo by mi mohl pomoct.

Zajímavá 0 před 1627 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ivzez

Poraďte se s praktickým lékařem → ten by
Vám měl doporučit vhodného odborného lékaře.

Cizí zkušenosti Vám nepomohou.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Speciální sono na angiologii. Tam kde se řeší trombóza.
Sono nebo ultrazvuk, prašť jako uhoď. Je třeba ale speciální přístroj a hlavně zkušený lékař!!!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
nyjono

RTG zjistí pouze kosti a klouby.
Zkus požádat o vyšetření ultrazvukem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Sono nebo ulrazvuk, zkoušet teplotní procedury na danou ruku, obalovat studeným nebo teplým polštářkem, je k dostání v lékárně, nebo vodu a zjišťovat, co ti dělá problémy, stejně tak nahřívat IR, pokud nebudou problém a zkoušet masírování meridiánů od ramene dolů a zpět od prstů do podpaží 12 x každou rukou. , stejně tak nohy, od kotníků po rozkrok a od pánve po vnější straně. Tam je zablokovaná energie.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JohnnyH

no to znie ako tromboza fakt

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
nyjono

Doporučuji navštívit více lékařů.
Mám zkušenost, že ani praktický lékař pomoci nemusí.
Doma jsme museli moc přemýšlet a hledat a sami se objednávat na vyšetření. Praktického lékaře to nenapadlo.
A i praktického lékaře jsme hledali velmi dlouho a na stávajícího měli více dobrých doporučení.

před 1627 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví