nyjono

Jakého člověka si představíte,

když o něm někdo řekne, že je to čuribrk?

Nejlepší odpověď
marci1

Čulibrk: samozřejmě si představím Oldu Kaisera ve scénce s Lábusem. 🙂
Význam: prudký, zbrklý.

Další odpovědi
Disraeli

Spoustu lidí. ;)
Častější je čulibrk. Já to znám spíš jako šulibrk. Jsou to zdrobněliny a ne tak sprosté verze označující pánské přirození (respektive vulgární pojmenování pro někoho s tímto připodobněním). Coco, bližší význam je však asi kuřbuřt (jako homouškovská nadávka- když někoho označíš za homouše a bereš to jako nadávku).